Događanja u školskoj godini 2016./17.

Algebrina Digitalna akademija za osnovnoškolce

I Vaše dijete može postati digitalni nindža!

Želite da vaše dijete od malih nogu prepoznaje digitalne tehnologije kao zakon. Prijavite ga na Algebrinu Digitalnu akademiju!

Odnedavno dostupna u odabranim zagrebačkim osnovnim školama, vaše će mališane naučiti kako se kreativno izražavati pomoću digitalnih tehnologija, te ih na zabavan način uvesti u zanimanja 21. stoljeća.

Na Digitalnoj akademiji, Algebrini stručnjaci će ih učiti računalnom i logičkom razmišljanju, programiranju i izražavanju ideja uz pomoć računala i digitalnih medija, visokim tehnološkim vještinama, sigurnosti u uporabi računala i digitalnih medija, elektroničkih izvora i baza podataka...

U nastavu se mogu uključiti sva djeca dobi od prvoga do osmoga razreda osnovne škole iz bilo koje osnovne škole: sukladno dobi i predznanju formirat će se grupe polaznika.

Algebrina Digitalna akademija s nastavom počinje sredinom listopada, broj mjesta je ograničen, zato požurite!

Prijavite svoje dijete u Algebrinu Digitalnu akademiju, kako bi postalo dijelom digitalne budućnosti!

Algebra Učilište
Maksimirska 58a

objavio: Alen Horvat   datum: 25. 9. 2016.