Događanja u školskoj godini 2016./17.

Otvoreni dan (Open Day) - 6.10.2016.

OTVARAMO VRATA PROSTORA IMAGINACIJE! DOBRO NAM DOŠLI!

Otvoreni dan (Open Day)
- dan kada djeca i roditelji mogu besplatno prisustvovati prezentacijama naše radionice. Radi se o programu Filmske glume kroz učenje engleskog jezika. Open Day će se održati 6.10. (četvrtak), od 18.30 - 20.00, u Prostoru imaginacije, Dalmatinska 17.

Filmska gluma za djecu kroz učenje engleskog jezika

Open Day

Također će se u istom prostoru istog dana održati...

besplatno predstavljanje programa sljedećih sadržaja:

17:00-17:30 likovna i vizualna radionica

17:30-18:00 zabavna matematika

18:00-18:30 yoga i NLP za poduzetnice i mame

Želite vidjeti kako izgleda naš Prostor? Zanimaju vas naše radionice, ali niste sigurni jesu li za vas? Želite postaviti pitanja, vidjeti uživo i družiti se s našim voditeljima? A naravno, sve to za NULA kuna?  smiley  Nema problema! Dođite popiti čaj ili kavu, razgovarajte s nama, opustite se..poklonite si jedno popodne u našem kreativnom svijetu!

U četvrtak, 06.10 otvaramo za vas svoja vrata i SVI ste pozvani! Mali i veliki, iskusni i početnici, ma baš SVI  smiley  Dođite i ako želite samo nas vidjeti smiley

Raspored objavljujemo vrlo vrlo uskoro  smiley

OPIS RADIONICE

S idejom promicanja filmske, digitalne i jezične kulture, nastao je cjeloviti program Filmske radionice uz učenje engleskog jezika kao dio šireg projekta, u suradnji s udrugom KC Baraka iz Beograda koja vrlo uspješno djeluje u radu s djecom i mladima od ove godine, surađujući s najboljim produkcijskim kućama, glumcima, vizualnim umjetnicima i režiserima.

Jedna od posebnih uspjeha KC Barake koji nas vesele, uz mnoge nagrade na dječjim festivalima i zapažen rad koji su mnogi prepoznali, spot je koji je zbor djece Kulturnog centra Baraka snimio s glazbenikom Kojom iz Discipline kičme :

objavio: Alen Horvat   datum: 28. 9. 2016.