Događanja u školskoj godini 2016./17.

Prodajna humanitarna akcija: „JABUKU KUPI ZA AFRIČKU DJECU U ŠKOLSKOJ KLUPI“

Naša škola uključila se u UNICEF-ov program „Škole za Afriku“ kojim se želi djeci u najsiromašnijim afričkim zemljama omogućiti školovanje, a time i bolji život.

U srijedu, 15. ožujka školski volonterski tim organizira humanitarnu prodajnu akciju pod nazivom: „Jabuku kupi za afričku djecu u školskoj klupi“.

Cijena jabuke bit će 5 kuna, a uz jabuku dobit ćete i ...

...poticajnu poruku o smislu života, ljubavi, prijateljstvu…Jabuke će se prodavati u predvorju škole za vrijeme školskih odmora.

Pozivamo sve učenike, roditelje i djelatnike naše škole da se odazovu prodajnoj akciji te na taj način, uz zdravi zalogaj i lijepu poruku pomognu našim malim prijateljima u afričkim zemljama.

Kako je izgledalo kada smo pripremali materijale za humanitarnu akciju, pogledajte na fotografijama.

objavio: Alen Horvat   datum: 14. 3. 2017.