Događanja u školskoj godini 2017./18.

Matteo Stjepan Deswarte osvojio drugo mjesto na natjecanju "Miting Sv. Patrika"

Naš Matteo Stjepan Deswarte, učenik 4.b razreda je na natjecanju"Miting Sv. Patrika" u ukupnom poretku osvojio drugo mjesto. Miting Sv. Patrika jedno je od najvećih natjecanja za najmlađe plivače koji se već 14. godinu zaredom održava na bazenu Utrine, u organizaciji Plivačkog kluba Novi Zagreb. Miting privlači plivačke klubove iz svih dijelova Hrvatske te je specifičan po tome što daje mogućnost najmlađim plivačim omjeriti snage s ostalim vršnjacima i iz drugih dijelova Hrvatske, što inače u toj dobi nemaju priliku.

Ove godine natjecanje je okupilo čak...

844 natjecatelja iz 27 plivačkih klubova. Matteov klub, Plivački klub Medvaščak, imao je svoja 62 predstavnika.

U svojoj kategoriji (po spolu i godištu) Matteo je osvojio dvije bronce (25 m leptir i 25 m prsno), ali je zahvaljujući rezultatima u svim disciplinama (25m leptir, leđno, prsno i slobodno), čija se vremena zbrajaju, u ukupnom poretku za sve četiri discipline osvojio drugo mjesto, i veliki pehar pun bonbona 😋.

Čestitamo svi Matteu i ponosni smo što je kao naš učenik postigao izvenredne rezultate.

Ravnateljica škole i zaposlenici.

objavio: Alen Horvat   datum: 19. 3. 2018.