Događanja u školskoj godini 2017./18.

Sjednica Skupštine Vijeća učenika Grada Zagreba

Predsjednica Vijeća učenika OŠ Jabukovac- Zagreb, učenica 8. a razreda Nina Bosak sudjelovala je u petak, 16. veljače 2018. godine na sjednici Skupštine Vijeća učenika Grada Zagreba  (VUGZ)  održanoj u Gradskoj skupštini Grada Zagreba, Ulica sv. Ćirila i Metoda 5.

Dnevni red sjednice sadržavao je edukaciju koordinatora Vijeća učenika, predstavljanje članova Savjeta mladih Grada Zagreba te predstavljanje koncepta Sabora učenika u sklopu kampanje „Nisam klupa“.

Susret je bio vrlo zanimljiv i radi iznošenja raznovrsnih iskustava učenika predstavnika osnovnih i srednjih škola, ali i zbog najave aktivnosti koje će provoditi Vijeće učenika Grada Zagreba.

Zahvaljujemo i čestitamo Nini na uspješnom predstavljanju naše škole i sudjelovanju u radu Skupštine Vijeća učenika Grada Zagreba.

Pod opširnije pogledajte sve fotografije.

objavio: Alen Horvat   datum: 19. 2. 2018.