Događanja u školskoj godini 2017./18.

Eko akcija

14. 4. 2018. u našoj se školi provela Eko akcija. Učenici su za uređenje školskog dvorišta upregnuli svoje snažne i vrijedne ruke te su kopali, čistili, zalijevali, nosili, bojili, sadili i sijali. Ali u tome nisu bili sami. U svakome su ih koraku pratili i vodili njihovi nastavnici. Neizostavna karika ovog radnog lanca bili su i roditelji koji su se rado odazvali akciji i pomogli nam da uredimo školsko dvorište kako bismo mogli u njemu uživati i u njemu "puniti baterije" za što uspješniji završetak školske godine. Naše su gladne trbuhe na akciji nahranile vrijedne kuharice sendvičima, kolačima i sokom. Ovaj nam je rad pokazao koliko je divno biti dio skupine koja želi i može postići nešto lijepo za cijelu zajednicu.

Željka Vlainić

Sve fotografije možete pogledati u fotogaleriji.

EKO, eko!!!

Eko, eko!
Reče netko!

Od EKO djeteta
EKO učenika
      EKO obitelji i doma
EKO škola
EKO akcija
EKO piknika
EKO gradova
EKO država
Do  EKO cijeloga svijeta!
Našega planeta!

Zemlja?! Halo Zemlja?!
Čujemo se?!
Zrak je čisti!

Može se živjeti!!!

Sonja V.

objavio: Alen Horvat   datum: 18. 4. 2018.