Događanja u školskoj godini 2017./18.

23. travnja Svjetski dan knjige i autorskih prava, Noć knjige

Čestitamo Joelu Žnidaršiću, učeniku 4. a razreda i njegovoj učiteljici Koraljki Milun na velikom uspjehu. Joel je osvojio prvo mjesto u kategoriji učenika 1-4. razreda na Državnom natjecanju za likovne radove za učenike osnovnih i srednjih škola Ubaci knjigu u vremenski stroj! održanom povodom Noći knjige 2018. godine.

Natječaj je organizirala Hrvatska udruga školskih knjižničara. Joel je osim svoje nagrade osvojio i komplet knjiga za školsku knjižnicu.

Uz njega nagrade su dobili i Petra Musladin, 6.c, OŠ I. Gundulić iz Dubrovnika, prva nagrada u kategoriji učenika OŠ od 5. do 8. razreda, Domagoj Jaman, 2.g, Ekonomska škola Vukovar prva nagrada u kategoriji učenika SŠ, a druga nagrada pripala je Marijani Bratanić, 1.d iz Tehničke škole Bjelovar.

Sve fotografije možete pogledati u galeriji.

Zlatka Belošević

objavio: Alen Horvat   datum: 24. 4. 2018.