Događanja u školskoj godini 2017./18.

Dan škole OŠ Jabukovac-Zagreb

Dan škole OŠ Jabukovac-Zagreb proslavljen je 4. 5. 2018. na neobičan i veseo način. Taj dan su učenici imali priliku izabrati 3 radionice koje ih zanimaju od mnoštva ponuđenih te aktivno sudjelovati u istraživačkoj, iskustvenoj i zabavnoj nastavi. Nakon radionica započeo je proljetni sajam kojeg je popratio koncert grupe Genova. Zabavni dio prodaje i prezentacije proizvoda organizirala je naša voditeljica Zadruge Jabuka prof. Dajana Mužić Žnidaršić. -Skupili smo dovoljna sredstva u zadrugu Jabuka te omogućili i uređenje jedne od učionica.  Zahvaljujemo vrijednim našim učiteljima, djeci i roditeljima na predivnom zajedničkom druženju i nadamo se da ćemo sljedeće godine biti još u većem broju zajedno. Pod opširnije pogledajte još neke fotografije. Ovo je samo dio atmosfere, a poveći dio fotografija pogledajte na našoj web stranici pod Galerija fotografija.

objavio: Alen Horvat   datum: 18. 5. 2018.