GOAL

Svibanj 2021

Studeni 2021

U sklopu ERASMUS projekta G.O.A.L. u Budimpeštu su otputovale dvije učiteljice: Željka Jakušić Čejka,
učiteljica engleskog jezika i Koraljka Milun, učiteljica razredne nastave.
Zbog nepovoljne epidemiološke situacije, na ovu mobilnost nisu putovali učenici.
Na prvoj mobilnosti su sudjelovali učitelji iz Turske, Španjolske, Rumunjske, Hrvatske te Mađarske.
Domaćin je bila škola Ujlaki Alatalanos koja se nalazi u širem centru Budimpešte.

Travanj 2022

Druga Erasmus mobilnost u projektu GOAL bila je u gradiću Chipiona u Španjolskoj. Hrvatski tim od tri učiteljice i četiri učenice puno je naučio, vidio i stekao nova prijateljstva. Bilo je to uistinu nevjerojatno iskustvo i za učenike i za profesore. Veselimo se vidjeti sve partnere u Zagrebu u svibnju.

Svibanj 2022

Bili smo domaćini projekta.

Tijekom svog boravka, učenici i njohovi voditelji su prvi dan proveli u u našoj školi, sudjelujući u raznim radionicama. Tijekom sljedećih dana posjetili su Plitvička jezera, Medvednicu, te Geopark Papuk. Zadnji dan svog posjeta su također proveli u školi.

Siječanj 2023

Srpanj 2023

U srpnju smo bili u Turskoj u Salihli

Zadatak OŠ Jabukovac- Zagreb bio je izraditi eBook o svim geoparkovima koje smo posjetili u okviru projekta.

Kliknite na poveznicu i pogledajte što smo napravili.

ebook link