Ruski – C model nastave

Dragi roditelji,

U Osnovnoj školi Jabukovac-Zagreb od 2019. godine djeca uče ruski jezik i kulturu po modelu C (podrška materinskom jeziku) uz odobrenje i podršku Ministarstva obrazovanja.
Program je besplatan za svih, ne samo za djecu nacionalne manjine, već i za sve zainteresirane učenike iz bilo koje škole u Zagrebu i okolici, s upisom ocjene u svjedodžbu.
Trenutno je u tijeku prikupljanje upisnici (u prilogu) za školsku godinu 2024.-2025.

Za sva pitanja, pišite u privatnoj poruci ili na e-mail rosaskola@gmail.com.

Madina Umarova

Дорогие родители,

В начальной школе Ябуковац-Загреб с 2019 года дети изучают русский язык и культуру  по модели С (поддержка родного языка) при одобрении и поддержке Министерства образования.

Программа бесплатна для всех, не только для детей билингвов, но и для всех заинтересованных учеников любых школ Загреба и округа с занесением оценки в аттестат.

Сейчас идёт сбор заявлений (в приложении) на 2024-2025 учебный год.

По всем вопросам писать в личном сообщении или на электронную почту rosaskola@gmail.com