Školsko sportsko društvo – Jabuka

Nešto o Školskom športskom društvu Jabuka u prilogu

link

Školsko sportsko društvo – Jabuka 2023/2024

U nastavnoj godini 2023/24 ŠSD Jabuka obilježilo je Europski dan sporta i dan ŠSD Jabuka sportskim natjecanjima iz više sportova:

Europski dan sporta (28.09.2023): – nogomet (učitelji – učenici 8ih razreda)

– odbojka (učiteljice – učenice 8ih razreda)

– graničar (učenici/e razredne nastave)

– štafetne igre (učenici/e razredne nastave)

Dan školskog sportskog društva Jabuka (20.03.2024): – stolni tenis (učenic/e 5ih razreda)

– nogomet (učenici 6ih i 8ih razreda)

– odbojka (učenice 7ih i 8ih razreda)

U nastavnoj godini 2023/24 ŠSD Jabuka nastupilo je na natjecanjima iz:

BADMINTON – 21.11.2023 (2. kolo) – nastupili su: Ema Ptak, Iva Jelinić, Mara Astrid Trzun

STOLNI TENIS – 30.1.2024 (1. kolo) – nastupili su: Ante Alić, Borna Poldrugač, Tin Prlić, Ivano Šandrk

KUGLANJE – 29.2.2024 (1/4 finale) – nastupili su: Ivano Šandrk, Tin Prlić, Karlo Dill, D. Zak Glumičić

ODBOJKA NA PIJESKU – 20.5.2024 (2. kolo) – nastupili su: Dora Golub, Vida Tomašković, Tonka

Kadić, Karla Križ