Događanja u školskoj godini 2016./17.

ALFA i škola se vole ili Ispustio je krik i utopio se veliki zavodnik

U srpnju 2016. godine, taman pred godišnji odmor, imali smo poplavu u školi. Pukla je cijev u kabinetu praktikuma. Knjižnica je također bila poplavljena. Manji dio fonda je stradao nakon pucanja vodenih balona. Tom prigodom stradale su knjige Zlatka Krilića ˝Krik˝i ˝Veliki zavodnik na prvom sudaru˝ koje su se morale otpisati. Knjižnica se morala evakuirati pa su knjige cijelo ljeto bile smještene u hodnicima i jednoj učionici škole kako bi se prostor knjižnice posušio i popravila šteta.

Ovom prigodom zahvaljujem djelatniku Izdavačke kuće ALFA Frani Krpanu koji je pomagao u selidbi knjiga i Izdavačkoj kući ALFA na darovanim knjigama Zlatka Krilića ˝Veliki zavodnik na prvom sudaru˝ (11 primjeraka) i ˝Krik˝ (2 primjerka).

Zlatka Belošević

objavio: Alen Horvat   datum: 1. 3. 2017.