preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored informacija u šk. god. 2020./21.

Za popodnevni termin informacija, molimo Vas da svoj dolazak najavite putem e-maila.

Ime i prezime
učitelja
Službena e-mail adresa A smjena B smjena Online A i B smjena
Učiteljice razrednice nižeg turnusa  
Ines Zorko zorko.ines@gmail.com Srijeda
10:25 - 11:05
Četvrtak
17:30 - 18:15
po dogovoru
Sonja Vučić sonja.vucic@gmail.com Petak
10:25 - 11:05
Srijeda
17:30 - 18:15
po dogovoru
Suzana Plavec splavec77@gmail.com Utorak
9:15 - 10:00
Četvrtak
16:00 - 17:00
po dogovoru
Koraljka Milun koraljka.milun@skole.hr Ponedjeljak
11:50 - 12:30
Ponedjeljak
16:30 - 17:30
po dogovoru
Ivana Perišić Živković ivana.perisic-zivkovic@skole.hr Četvrtak
9:40 - 10:20
Ponedjeljak
16:30 - 17:30
po dogovoru
Nena Radusin nenaradusin7@gmail.com Četvrtak
11:05 - 11:50
Utorak
17:25 - 18:05
po dogovoru
Martina Šoštarić martina.sostaric-barkovic@skole.hr Četvrtak
10:25 - 11:05
Srijeda
17:00 - 17:40
po dogovoru
Sanja Mihoci Jelkovac  sanja.jelkovac@gmail.com  Petak
10:25 - 11:05
Ponedjeljak
17:00 - 17:45
po dogovoru
Učitelji razrednici višeg turnusa  
Slaven Šekuljica slaven.sekuljica@skole.hr Ponedjeljak
10:25 - 11:05
Srijeda
16:40 - 17:20
po dogovoru
Vlatka Perešin osjabukovac5.b@gmail.com Ponedjeljak
18:10 - 18:50
Srijeda
8:50 - 9:30
po dogovoru
Suzana Anić-Antić suzana.anic-antic@skole.hr Ponedjeljak
17:25 - 18:05
Ponedjeljak
8:50 - 9:30
po dogovoru
Željka Jakušić Čejka zeljka.jakusic@gmail.com Ponedjeljak
16:30 - 17:00
Četvrtak
9:40 - 10:20
po dogovoru
Marina Bogut bogut.marina@gmail.com Četvrtak
18:10 - 19:00
Ponedjeljak
10:25 - 11:05
po dogovoru
Jasna Marendić Bajs jasna.marendic-bajs@skole.hr Srijeda
16:45 - 17:20
Utorak
11:55 - 12:25
po dogovoru
Daniel Molnar molnardaniel54@gmail.com Ponedjeljak
16:40 - 17:20
Utorak
11:50 - 12:30
po dogovoru
Učitelji koji nisu razrednici  
Ivan Lipanović ivan.lipanovic.skola@gmail.com Petak
12:40 - 13:20
(najava na mail)
Utorak
9:40 - 10:20
(najava na mail)
po dogovoru
Ivica Švaljek ivica.svaljek@skole.hr Srijeda
15:55 - 16:35
(najava na mail)
Srijeda
10:25 - 11:05
(najava na mail)
po dogovoru
Ana Zulim Amidžić ana.zulim-amidzic@skole.hr Ponedjeljak
15:10 - 15:50
Srijeda
9:40 - 10:20
po dogovoru
Alen Horvat alen.horvat5@skole.hr Ponedjeljak
9:40 - 10:20
Četvrtak
14:20 - 15:00
po dogovoru
Igor Tišma igor.tisma@inet.hr Utorak
18:10 - 18:50
Srijeda
12:45 - 13:25
po dogovoru
Marcela Filipi marcela.filipi@gmail.com Po dogovoru
svakodnevno
iza 17:00 sati
  po dogovoru
Krunoslava Kregar krunoslava.kregar@skole.hr Ponedjeljak
11:05 - 11:50
(ili po dogovoru)
Ponedjeljak
17:00 - 17:45
(ili po dogovoru)
po dogovoru
Merima Osmanović merima555@gmail.com Ponedjeljak
17:00 - 17:45
Srijeda
10:45 - 11:30
po dogovoru
Mia Kovaček uciteljica.miakovacek@gmail.com Ponedjeljak
11:05 - 11:50
(ili po dogovoru)
Ponedjeljak
17:00 - 17:45
(ili po dogovoru)
po dogovoru
Sinea Zorić sinea.zoric@gmail.com Ponedjeljak
11:05 - 11:50
(ili po dogovoru)
Ponedjeljak
17:00 - 17:45
(ili po dogovoru)
po dogovoru
Domjan Svilković dsvilko@gmail.com Četvrtak
16:35 - 17:15
(najava na mail)
Petak
7:30 - 8:00
(najava na mail)
po dogovoru
Davorka Skračić davorka.skracic@skole.hr Srijeda
17:25 - 18:05
Četvrtak
11:10 - 11:50
po dogovoru
Ivona Jurić Kljajo ivona.juric10@skole.hr porodiljni    
Dajana Mužić Žnidaršić dajana.muzic-znidarsic@skole.hr Petak
15:55 - 16:35
Utorak
10:25 - 11:05
po dogovoru
Nenad Marković markovinenad@gmail.com Četvrtak
18:10 - 18:50
Srijeda
8:50 - 9:30
po dogovoru
Sandra Erić sandra.eric@skole.hr Petak
10:25 - 11:05
Petak
16:00 - 17:00
 
Iva Zelenika zelenika.iva@gmail.com bolovanje    
Verica Zagoršak verica.zagorsak@gmail.com porodiljni    

 




preskoči na navigaciju