Radno vrijeme knjižnice

srijeda 8-14

četvrtak 8-14

petak 8-14

utorak* - prvi utorak u mjesecu je knjižnica zatvorena zbog sudjelovanja na Info utorku u KGZ-u, ovisi o trenutnoj epidemiološkoj situaciji

Izložbe i zbivanja

Gostovanje Jadranke Čunčić-Bandov

Naša spisateljica za djecu i lutkarica Jadranka Čunčić-Bandov gostovala je 18. listopada u našoj školi. Svojim nastupom, malim igrokazima i lutkama obradovala je učenike drugih i trećih razreda. Poznata je po lutkama koje izrađuje od tikava i raznih uporabnih predmeta. Njeni radovi objavljivani su u raznim zbornicima, priručnicima i u antologiji hrvatskoga dječjega igrokaza. Učenici se s njenim igrokazima susreću u svojim čitankama.

Lutkarica ima jedan poseban dar – veliki raspon glasa pa s lakoćom može proizvesti nježne, tihe, cijukave glasove, zvonke, glasne i one dubljeg tonaliteta. Jedan učenik je primijetio taj dar te izjavio ˝Ovo je nevjerojatno! Čudesno!˝

Zlatka Belošević

objavio: Ivica Švaljek   datum: 8. 11. 2023.